VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Alışveriş Merkezi VRF Klimaları

alışveriş merkezi klimaları

Alışveriş Merkezi VRF Klimaları – Isıtma Soğutma Çözümleri En İyi Fiyat Garantisi

Her gün yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilen alışveriş merkeziniz ya da mağazalarınız için özel iklimlendirme çözümlerine ihtiyacınız varsa alışveriş merkezi klimaları tam size göre! Onlarca mağazanın aynı anda, istenen değerlerde ısıtılmasını ya da soğutulmasını sağlayacak alışveriş merkezi VRF klima modelleri sayesinde hem müşterilerinizin hem de çalışanlarınızın konforunu sürekli hale getirebilirsiniz.

AVM büyüklüğüne ve kişi kapasitesine uygun, homojen şekilde iklimlendirme sağlayacak, mekan dekorasyonunda sıkıntı yaratmayacak, güçlü fan sistemi ve sessiz çalışma özelliği olan alışveriş merkezi VRF klimaları için sektörel deneyimimizden ve uzman teknisyen ekibimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmeti alarak alışveriş merkezi kliması seçerken ihtiyaçlarınızın tam olarak belirlenmesini sağlayabilir, alışveriş merkezi VRF klimaları servis hizmetleriyle de bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuzca karşılayabilirsiniz. Alışveriş merkezi VRF klima fiyatları için bizi arayın…

Neden Alışveriş Merkezi VRF Klimaları?

Hem müşterilerinizin hem de çalışanlarınızın rahat bir ortamda çalışması ve alışveriş yapmasını sağlayacak, temiz hava yayan, istenilen şekilde programlanabilen, rahat kullanılan alışveriş merkezi VRF klimalar sayesinde kesintisiz konfor sizi bekliyor. Alışveriş merkezi VRF klima özellikleri:

  • Yüksek Verim ve Düşük Maliyet
  • Az Enerji Maksimum Verim
  • Doğaya ve Sağlığa Dost
  • Ekonomik ve Tasarruflu
alışveriş merkezi klimaları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Hizmet Verdiğimiz Alışveriş Merkezi VRF Klima Markaları

Ayarlanan sıcaklığa hızla ulaşabilen, kolay temizlenen ve sessiz çalışan, elektrik maliyetlerinizi düşüren alışveriş merkezi VRF klimaları için sektörel deneyimimizle size özel satış ve servis hizmeti veriyoruz. Dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan alışveriş merkezi VRF klima markaları:

Alışveriş Merkezlerine Uygun VRF Klima Modelleri

Dayanıklı ve güvenilir teknolojisi sayesinde yıllarca kullanılabilen alışveriş merkezi VRF klima sistemleri için geniş hacimli ve güçlü fan sistemine sahip klima modelleri seçilmelidir. Yüksek performanslarıyla en çok kullanılan alışveriş merkezi VRF klima modelleri ise şunlar:

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56