VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Fujitsu VRF Klima

fujitsu vrf klima

Fujitsu VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Fujitsu VRF klima teknolojisi yüksek verimlilik değerleri, enerji tasarrufunda maksimum konfor ve ekonomik çalışma özellikleriyle yeni nesil iklimlendirme seçeneklerinden biridir. Fujitsu VRF klimalar, birden çok iç ünitenin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebilmesini sağladığı için farklı alanları aynı anda iklimlendirme avantajı sağlamaktadır.

Geniş ünite yelpazesi ile dikkat çeken Fujitsu VRF klima, merkezi panel tarafından kontrol edilebilmesi ve her bir ünitenin ayrı ayrı programlanabilmesi sayesinde; otel, hastane, restoran, mağaza, tiyatro gibi mekanlarda kullanılmaktadır.

Fujitsu VRF klima satış ekibimiz sizlere en iyi fiyat garantili Fujitsu VRF klima modelleri sunarken, Fujitsu VRF klima servis teknisyenlerimiz de satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. Fujitsu VRF klima fiyatları ve servis hizmetleri için bizimle iletişime geçin.

Fujitsu VRF Klimanın Üstün Özellikleri

Fujitsu VRF klima sistemleri, esnek ve kolay borulama tasarımı, yüksek enerji tasarruf teknolojisi ile düşük maliyetli klima kullanımı sağlamaktadır. Çevre ile dost üretim sistemine sahip olan Fujitsu VRF klima modelleri özellikleri:

 • Yüksek Performansı Çalışma
 • Tasarımda Çok Yönlülük
 • Tam Güvenilirlik
 • Kurulum Esnekliği
fujitsu vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Fujitsu VRF Klima Kullanım Avantajları

Fujitsu VRF klima modelleri, uzun süre dayanıklı üniteleri, kesintisiz çalışma özelliği, korozyon koruyucusu ve internet üzerinden kontrol edilebilmesiyle maksimum avantaj sağlamaktadır. Diğer Fujitsu VRF klima avantajları:

 • Az enerji harcar.
 • Alandan tasarruf sağlar.
 • Yedekli çalışma sistemi vardır.
 • Tüm hava koşullarında çalışır.
 • Kolay bakım yapılır.
 • Düşük ağırlığa sahiptir.
 • Sessiz çalışır.
 • Arıza durumlarını haber eder.

Fujitsu VRF Klima Uygulama Alanları

Hafif tasarımı ve bakım masrafının düşük olması nedeniyle Fujitsu VRF klima modelleri, her mekan için iklimlendirme çözümü sunmaktadır. Konforlu ve sessiz ısıtma soğutma istenen mekanların dışında Fujitsu VRF klima kullanım alanları:

Fujitsu VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Fujitsu VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Fujitsu VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Fujitsu VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Fujitsu VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Fujitsu VRF klima almak istiyorsanız satış merkezimizi arayabilirsiniz. Fujitsu klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Fujitsu VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Fujitsu VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Fujitsu VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Fujitsu VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Fujitsu VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak Fujitsu VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Fujitsu VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Fujitsu VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.

Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56