VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

VRF Klima Dış Ünite

vrf klima dış ünite

VRF Klima Dış Ünite Modelleri – En İyi Fiyat Aynı Gün Montaj

Geniş mekanların iklimlendirme çözümü olan VRF klima dış ünite modelleri, aynı anda hem ısıtma hem de soğutma yapabilmenizi sağlayan teknoloji harikası klima sistemleridir. Her markanın kendine özgü dış ünite kapasiteleri, performansları ve gücü bulunmaktadır. Böylece alana özel iklimlendirme çözümleri sağlamak kolaylaşmaktadır.

Geniş iç ünite seçeneklerine uyumlu, verimli kompresörleri olan VRF dış ünite klimalar, minimum enerjiyle maksimum konfor sağlar, montaj kolaylığı sunar. Aynı zamanda bakım maliyetleriyle de kullanıcıyı zorlamaz.

VRF dış ünite sistemleri satış ekibimiz de sizlere en iyi fiyat garantili dış ünitelerin satışını yapmakta, VRF klimalar için satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti vermektedir. Size özel çözümler için bizi arayın…

Dış Ünite VRF Klima Markaları

30 yıllık iklimlendirme sektörü deneyimimiz, geniş araç filomuz, Türkiye genelinde geniş satış ve servis ağımız ile aynı gün ücretsiz VRF keşif hizmeti vererek mekanlarınız için en doğru VRF dış ünite klimaları almanızı sağlıyoruz. Keşif yaptığımız VRF klima dış ünite markaları:

vrf klima dış ünite modelleri

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

VRF Dış Ünite Sistemlerinin Üstün Özellikleri

VRF klima dış ünite modelleri, uzun borulama mesafeleri, kompakt tasarımları ve verimli fanları ile bireysel ve kurumsal iklimlendirme çözümlerinde idealdir. Kolay bakım yapılması, montaj rahatlığı sunması da tercih edilme sebeplerindendir. VRF klima dış ünite özellikleri:

  • Enerji verimliliği sağlamaktadır.
  • Sessiz çalışma özelliği vardır.
  • Modüler tasarımlıdır.
  • Kolay temizlenir.
  • Düşük işletme maliyeti vardır.
  • Yüksek güvenilirlik sağlar.
  • Montaj kolaylığı sağlar.
  • Mekan için özelleştirilebilir.

VRF Dış Ünite Klimalar Uygulama Alanları

VRF dış ünite sistemleri, kompakt tasarımı ile her mekan için iklimlendirme çözümü sunmaktadır. Tek merkezden birden fazla alanda ısıtma ve soğutma yapmayı sağlayan, yaşam alanlarınızda konfor yaratan, gelişmiş teknolojili VRF dış ünite klima modelleri kullanım alanları:

Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Telefon 444 ( 11) 56
Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! 444 11 56