VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Stadyum VRF Klimaları

stadyum klimaları

Stadyum VRF Klimaları – Isıtma Soğutma Çözümleri En İyi Fiyat Garantisi

Binlerce taraftarın aynı anda taraftarı olduğu takımı için bir araya geldiği yer olan stadyumlarda iklimlendirme için güçlü üfleme ve performans kapasiteleri olan VRF klima modelleri kullanılır. Stadyum klimaları, özellikle homojen sıcaklık dağıtan ve dayanıklı iç ve dış üniteler arasından seçilir. Stadyum VRF klimalar, çevre dostu yüksek verimli klimalardır.

Siz de sahibi olduğunuz takımınızın taraftarlarını daha iyi ağırlamak, mekan büyüklüğüne ve kişi kapasitesine uygun klima seçimi yapmak, enerjiden ve maliyetten tasarruf etmek istiyorsanız stadyum VRF klimaları için sektörel deneyimimizden ve uzman teknisyen ekibimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmeti alarak stadyum kliması seçerken ihtiyaçlarınızın tam olarak belirlenmesini sağlayabilir, stadyum VRF klimaları servis hizmetleriyle de bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuzca karşılayabilirsiniz. Size özel uygulamalar ve stadyum VRF klima fiyatları için bizleri arayın…

Neden Stadyum VRF Klimaları?

Stadyumların iklimlendirilmesi için kapsamlı bir klima sistemi kurmak gerekir. Bu sistem için de en doğru tercih VRF klima sistemleri olacaktır. Geniş kapasiteleri, güçlü fanları, hava koşullarına ve yıllara dayanıklı olmaları nedeniyle tercih edebileceğiniz stadyum VRF klima özellikleri:

  • Yüksek Verim ve Düşük Maliyet
  • Maksimum Tasarruf
  • Masrafsız Bakım ve Onarım
  • Güçlü Fan ve Homojen İklimlendirme
stadyum vrf klimaları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Hizmet Verdiğimiz Stadyum VRF Klima Markaları

Yatırım maliyetlerinizi kısa sürede karşılayacak, stadyum gibi kapsamlı ve farklı bölümleri olan mekanları rahatlıkla ısıtıp soğutabileceğiniz klima sistemleri dünyanın ünlü markaları tarafından sizlere sunulmaktadır. Türkiye’de en çok kullanılan stadyum VRF klima markaları:

Stadyumlara Uygun VRF Klima Modelleri

Yıllarca kullanabileceğiniz, sizi yüklü bakım ve arıza masrafları ile uğraştırmayacak Stadyum VRF klima sistemleri için özenle seçim yapmalısınız. Stadyumlarda en çok kullanılan ve avantaj sağlayan, hava şartlarına ve kullanım koşullarına dayanıklı stadyum VRF klima modelleri ise şunlar:

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56