VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Salon Tipi VRF Klima

salon tipi vrf klima

Salon Tipi VRF Klima Modelleri – En İyi Fiyat Aynı Gün Montaj

Bireysel, hafif ticari ve büyük ticari binalar için iklimlendirme avantajı sağlayan salon tipi VRF klima sistemleri, özellikle düşük tavanlı büyük odaların iklimlendirmesi için uygundur. Yüksek hava debilerine ve geniş hava atış mesafesine sahip olan salon tipi VRF klima modelleri, montaj esnekliği, mükemmel enerji verimliliği ve çevreye saygıyı geniş iç ünite seçeneği ile birleştirmektedir.

Otellerden hastanelere kadar ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılayan salon tipi VRF klimalar, kötü kokuyu ve bakterileri yok eden, ekonomik ve tasarruflu yapısıyla tercih edilmektedir.

Salon tipi VRF klima fiyatları açısından Türkiye’nin en iyi fiyat garantili klima satışını yapan ekibimiz, satış sonrası salon tipi VRF klima servisi hizmetleriyle de sizlere tam destek sağlamakta; bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti vermektedir. Size özel çözümler için bizi arayın…

Salon Tipi VRF Klima Markaları

Türkiye genelinde satış ve servis ağımız, geniş araç filomuz, deneyimli teknisyen ekibimiz ile aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek mekanlarınız için en doğru salon tipi VRF klima markasını almanızı sağlıyoruz. Satış ve servis sunduğumuz salon tipi VRF klima markaları:

salon tipi vrf klima modelleri

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Salon Tipi VRF Klimaların Üstün Özellikleri

Salon tipi VRF klimalar modüler tasarımı, yüksek enerji verimliliği ve güçlü üfleme yapısı sayesinde homojen iklimlendirme istenen tüm mekanlar için çözüm sunmaktadır. Salon tipi VRF klimalar için sizleri cezbedecek üstün özellikler:

  • Enerji verimliliği sağlar.
  • Maksimum performanslıdır.
  • Düşük ses seviyesinde çalışır.
  • Kompakt tasarımlıdır.
  • Düşük işletme maliyeti vardır.
  • Kolay bakım yapılır.
  • Çevre dostudur.
  • Dayanıklı ve güvenilirdir.

Salon Tipi VRF Klimalar Uygulama Alanları

Salon tipi VRF klima modelleri, rahat montaj özellikleri sayesinde her mekanda kolaylıkla kullanılmaktadır. Özellikle düşük tavanlı geniş mekanların iklimlendirilmesinde kullanılan salon tipi VRF klima kullanım alanları:

Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Telefon 444 ( 11) 56
Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! 444 11 56