VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Tavan Tipi VRF Klima

tavan tipi vrf klima

Tavan Tipi VRF Klima Modelleri – En İyi Fiyat Aynı Gün Montaj

Sade ve modern tasarıma sahip olan ve her mekan için iklimlendirme avantajı sağlayan tavan tipi VRF klima, ev tipi serinletmeden, modern çok katlı ofis ortamlarını kapsayan uygun iklimlendirme modelleri sunmaktadır. Montaj sağlayan, minimum enerji ile maksimum verim sağlayan tavan tipi VRF klima modelleri, otellerden hastanelere kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Mükemmel hava akışı sayesinde istenen iklimlendirmeyi homojen bir şekilde yapan tavan tipi VRF klima modelleri, sessiz çalışma sistemleriyle de varlıklarını unutturarak sizlere konforlu kullanım avantajı sağlamaktadır.

Tavan tipi VRF klima fiyatları açısından Türkiye’nin en iyi fiyat garantili klima satışını yapan ekibimiz, satış sonrası tavan tipi VRF klima servisi hizmetleriyle de sizleri yalnız bırakmamakta, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti vermektedir. Size özel çözümler için bizi arayın…

Tavan Tipi VRF Klima Markaları

Türkiye genelinde satış ve servis bölgelerimiz, 30 yıllık iklimlendirme sektörü deneyimimiz ve geniş araç filomuz ile aynı gün ücretsiz VRF keşif hizmeti vererek mekanlarınız için en doğru tavan tipi VRF klima markasını almanızı sağlıyoruz. Satış ve servis sunduğumuz tavan tipi VRF klima markaları:

tavan tipi klima modelleri

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Tavan Tipi VRF Klimaların Üstün Özellikleri

Manuel hava üfleme kontrolü sağlaması, şık tasarımları ve enerji verimlilikleri sayesinde kurumsal iklimlendirme çözümlerinden olan Tavan tipi VRF klimalar, benzersiz teknolojisi sayesinde daha çok insan için daha iyi konfor sağlamaktadır. Tavan tipi VRF klimaların özellikleri:

  • Kurulum alanından tasarruf sağlar.
  • Taze iç ortam havası yayar.
  • Sessiz çalışır.
  • Üfleme yönü kontrol edilebilir.
  • Montaj kolaylığı sağlar.
  • Enerji verimliliği sağlar.
  • Maksimum performanslıdır.
  • Kolay bakım yapılır.

Tavan Tipi VRF Klimalar Uygulama Alanları

Tavan tipi VRF klima modelleri, yüksek tasarım esnekliği sayesinde her mekanda kolaylıkla kullanılmaktadır. Uzun ömürlü yapısı, arıza masraflarının minimum düzeyde olması ve yatırımın en kısa sürede geri dönmesi nedeniyle tavan tipi VRF klima kullanım alanları:

Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56