VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Mimarlara Özel VRF Klima Çözümleri

mimarlara özel çözümler

Mimari Klimalar – Isıtma Soğutma Çözümleri En İyi Fiyat Garantisi

Yapı projeleriniz için iklimlendirme çözümü mü arıyorsunuz? Size özel ısıtma soğutma sistemi projeleri için gelin, birlikte çalışalım.

Tasarladığınız binanın ihtiyaçlarına özel olarak projelendirilen VRF klima sistemleri sayesinde dayanıklı bir altyapı oluşturacak, mekanlarınızda dilediğiniz iklimlendirmeyi sağlayacaksınız.

Tek sistemden çoklu klima yönetimine imkan veren VRF klima ihtiyaçlarınızı proje ekiplerimizle birlikte binanızın büyüklüğüne, kat sayısına, binada yaşayacak kişi sayısına, taleplerinize ve beklentilerinize göre sektörel deneyimimiz ve uzman teknisyen ekibimizle size özel hizmet sunmaktayız.

Mimarlara özel VRF klima çözümleri sayesinde otellerden plazalara, hastanelerden site konutlarına kadar farklı mekanlarda dünyanın en iyi VRF klima markalarının ücretsiz keşif ve satış, montaj ve bakım, güvenli onarım ihtiyaçlarını hızlı ve sorunsuzca karşılamaktayız.

Hangi Projeler İçin Hizmet Veriyoruz?

Mimarlara özel VRF çözümleri için uzman teknisyen ve proje ekibimizle birlikte hizmet veriyoruz. Mimari projeler için VRF klima sunarken mekanınızın özelliklerini göz önünde bulunduruyoruz. Mimari VRF klima satış ve servis hizmetlerimiz:

  • Oteller
  • Villa – Konut – Plazalar
  • Alışveriş Merkezleri
  • Restoranlar
  • Fabrikalar
  • Hastaneler
  • Sinema ve Tiyatrolar
  • Stadyum ve İş Yerleri için veriliyor.
mimarlara özel vrf çözümleri

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Mimari Projeler İçin VRF Klima Markaları

30 yıllık iklimlendirme sektörü deneyimimiz, geniş araç filomuz ve satış ekibimizle sizlere mimari VRF klimaları için satış ve servis hizmeti veriyoruz. Mimarlara özel VRF çözümleri için dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan VRF klima markaları:

Mimari Projeler İçin VRF Klima Modelleri

Mimari VRF klimalar, mekanlarınızın ihtiyacı olan ve en yüksek tasarrufu sağlayacağınız ısıtma soğutma cihazları olarak özenle seçilmelidir. Ücretsiz klima keşif danışmanlarımızla size özel sunduğumuz mimari VRF klima modelleri:

vrf klima sistemleri

VRF Klima Sistemleri

Kurumsal ve bireysel VRF klima modelleri için keşif, satış ve servis hizmeti al.


Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56