VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Vestel VRF Klima

vestel vrf klima

Vestel VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Türkiye’nin en büyük beyaz eşya üreticilerinden olan Vestel, VRF klimalarda da üstün teknolojisi ile başarılı üretimler yapmaktadır. Vestel VRF klima, yenilikçi tasarımı ve yüksek performanslı yapısı, verimli DC inverter sistemiyle güç tüketimini %25 azaltması sayesinde en çok tercih edilen VRF markalarından biri olmaktadır.

Hızlı ısıtma ve soğutma tasarımı, geniş iç ve dış ünite yelpazesi ile Vestel VRF klima, farklı mekanlar için iklimlendirme çözümleri sunmaktadır. Büyük binalar için yüksek kapasite olanağı tanıyan VRF klima modelleri sayesinde daha kolay kurulum ve servis hizmetleri verilmektedir.

Vestel VRF klima satış ekiplerimiz de en iyi Vestel VRF klima fiyatları ve kampanyalarını sizler için sunmakta, Vestel VRF klima servisi desteğiyle de satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Vestel VRF Klimanın Üstün Özellikleri

Vestel VRF klima teknolojisi, yüksek performanslı ısı değiştiricileri, otomatik adresleme ve kolay kurulum imkanlarının yanında güçlü, güvenilir ve yüksek enerji tasarrufludur. Çevre ile dost ve kolay kullanılabilen Vestel VRF klima modelleri özellikleri:

 • Geliştirilmiş Konfor
 • Yüksek Verimlilik
 • Kolay Kurulum ve Servis
 • Hassas Başlama Teknolojisi
vestel vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Vestel VRF Klima Kullanım Avantajları

Gece sessiz çalışma modu, akıllı defrost teknolojisi, önceliklendirme modu sayesinde Vestel VRF klima modelleri yaşam alanlarınıza konfor katmaktadır. Kurumsal iklimlendirmede ideal çözümler sunan Vestel VRF klima avantajları:

 • Dönüşümlü çalışarak sistemin ömrünü uzatır.
 • Akıllı başlama teknolojisi vardır.
 • Etkili yer kullanımı sağlar.
 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Yüksek güvenilirlik sağlar.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Montaj kolaylığı sağlar.

Vestel VRF Klima Uygulama Alanları

Vestel VRF klima modelleri, mekandan tasarruf sağlayan tasarım teknolojisiyle küçük alanlar için de iklimlendirme alternatifi olmaktadır. Tek dış ünite ile birden fazla alanda ısıtma ve soğutma yapabilmektedir. Vestel VRF klima kullanım alanları:

Vestel VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Vestel VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Vestel VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Vestel VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Vestel VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Vestel VRF klima almak istiyorsanız satış merkezimizi arayabilirsiniz. Vestel klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Vestel VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Vestel VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Vestel VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Vestel VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Vestel VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak Vestel VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Vestel VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Vestel VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.

Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56