VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Mitsubishi Heavy VRF Klima

mitsubishi vrf klima

Mitsubishi Heavy VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Dünyanın en iyi klima markalarından biri olan Mitsubishi Heavy VRF klimalar, birden çok iç ünitenin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebildiği yüksek konfor ve maksimum verim sağlayan klima sistemleridir. Mitsubishi Heavy VRF klima özellikle geniş mekanlarda maksimum performansla çalışarak farklı alanları aynı anda iklimlendirme avantajı sağlamaktadır.

Geniş iç ünite yelpazesi ile en çok tercih edilen VRF klima markalarından olan Mitsubishi Heavy VRF klima, merkezi panel tarafından kontrol edilebilmesi ve her bir ünitenin ayrı ayrı programlanabilmesi sayesinde; otel, hastane, restoran, mağaza, tiyatro gibi mekanlarda kullanılmaktadır.

Profesyonel satış ekibimiz de sizlere en iyi fiyat garantisi ile Mitsubishi Heavy VRF klima modelleri sunmakta, satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. Mitsubishi Heavy VRF servisi hizmetleriyle profesyonel iklimlendirme desteği vermektedir.

Mitsubishi Heavy VRF Klimanın Üstün Özellikleri

Mitsubishi Heavy VRF klima sistemleri, güçlü, güvenilir ve yüksek enerji tasarruf teknolojisi ile düşük maliyetli klima kullanımı sağlamaktadır. Çevre ile dost yapısı ve kolay kullanım özellikleriyle VRF klima deneyiminizi arttırmaktadır. Mitsubishi Heavy VRF klima modelleri özellikleri:

 • Hassas Kapasite Kontrolü
 • Yüksek Enerji Tasarrufu
 • Ultra Kompakt Tasarım
 • Maksimum Performans Değerleri
mitsubishi vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Mitsubishi Heavy VRF Klima Kullanım Avantajları

Mitsubishi Heavy VRF klima modelleri, kolay montaj özellikleri, hafif dış ünitesi, bina otomasyon sistemine uygunluğu ve çevreye dost üretimiyle kurumsal iklimlendirme çözümleri için uygundur. Mitsubishi Heavy VRF klima avantajları:

 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Isı dağılışını hızlı bir şekilde yapar.
 • Yüksek güvenilirlik sağlar.
 • Yüksek tasarım esnekliğine sahiptir.
 • Kişi sayısına göre ısıtma ve soğutma kontrolü sağlar.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Montaj kolaylığı sağlar.

Mitsubishi Heavy VRF Klima Uygulama Alanları

Standart VRF sistemlerinden daha uzun ömürlü olan Mitsubishi VRF klima modelleri, kompakt tasarımı ile her mekan için çözümü sunmaktadır. Tek dış ünite ile birden fazla alanda ısıtma ve soğutma yapan Mitsubishi Heavy VRF klima kullanım alanı:

Mitsubishi Heavy VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Mitsubishi Heavy VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Mitsubishi Heavy VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Mitsubishi VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Mitsubishi VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Mitsubishi Heavy VRF klima almak istiyorsanız satış merkezimizi arayabilirsiniz. Mitsubishi klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Mitsubishi VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Mitsubishi Heavy VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Mitsubishi Heavy VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Mitsubishi Heavy VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Mitsubishi Heavy VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak Mitsubishi VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Mitsubishi Heavy VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Mitsubishi Heavy VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.

Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56