VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Gree VRF Klima

gree vrf klima

Gree VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Geliştirilmiş teknolojisi, güç kapasitesi ve enerji tasarrufu ile en çok tercih edilen klima markalarından biri olan Gree, VRF klima sistemleriyle de geniş mekanların ve birbirinden bağımsız iklimlendirme çözümü istenen alanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özellikle iş yerleri için en sessiz ve verimli iç tesisat tasarımına sahiptir.

General VRF klima modelleri optimize edilen fan tasarımları ve akıllı defrost özellikleriyle de enerji tüketimini azaltarak bütçenizi korumaktadır. Tek sistemden birden fazla klimanın kontrolü sağlanarak yaşam alanlarına avantaj sunmaktadır.

Gree VRF klima satış ekiplerimiz de en iyi fiyat garantisi ile Gree VRF klima modellerini sizler için sunmakta, Gree VRF klima servisi desteğiyle de satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti vermektedir.

Gree VRF Klimanın Üstün Özellikleri

Arıza teşhis teknolojisi, yüksek enerji tasarrufu ve düşük sıcaklıklarda dahi ısıtma ve soğutma yapabilmesi Gree VRF klima sistemlerinin kullanıcılarına sağladığı konforun bir parçasıdır. Gree VRF klima modelleri özellikleri:

 • Ultra Düşük Ses Seviyesi
 • Yüksek Enerji Tasarrufu
 • Maksimum Performans
 • Özgür Kombinasyonlar
gree vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Gree VRF Klima Avantajları

Gree VRF klima modelleri, kolay montaj özellikleri, hafif dış ünitesi, geniş aralıkta frekans değişimleri ve çevreye dost üretimiyle kurumsal iklimlendirme çözümleri için uygundur. Son teknoloji Gree VRF klima avantajları:

 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Isı dağılışını hızlı bir şekilde yapar.
 • Yüksek güvenilirlik sağlar.
 • Yüksek tasarım esnekliğine sahiptir.
 • Kolay ısıtma ve soğutma kontrolü sağlar.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Montaj kolaylığı sağlar.

Gree VRF Klima Uygulama Alanları

Gree VRF klima modelleri, kompakt tasarımı ile her mekan için iklimlendirme çözümü sunmaktadır. Tek dış ünite ile birden fazla alanda ısıtma ve soğutma yapabilme özelliğine sahip Gree VRF klima kullanım alanları:

Gree VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Gree VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Gree VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Gree VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Gree VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Gree VRF klima almak istiyorsanız satış merkezimizi arayabilirsiniz. Gree klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Gree VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Gree VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Gree VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Gree VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Gree VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak Gree VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Gree VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Gree VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.

Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56