VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Samsung VRF Klima

samsung vrf klima

Samsung VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen VRF klima markalarından biri olan Samsung, ticari alanlar ve büyük konutlar için bağımsız kontrol ve montaj esnekliği sunan VRF klima modellerine sahiptir. Bölgesel iklimlendirme kontrolü sayesinde kullanıcıların konfor şartlarını kendi tercihlerine uygun olarak ayarlama imkânı da sunmaktadır.

Akıllı enerji kullanımına sahip olan Samsung VRF sistemleri, hassas sıcaklık kontrolü, kolay montaj ve gelişmiş işlevselliği sayesinde birinci sınıf enerji verimliliği yüksek soğutma ve ısıtma performansını sağlar. Bu ideal iklimlendirme sistemi, büyük ticari alanlar, konutlar ve binalar için uygundur.

Samsung VRF servisi ekibimiz, en iyi fiyat garantisi ile Samsung VRF klima modelleri için satış hizmeti vermektedir. Ayrıca satış sonrası süreçte bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. En iyi Samsung VRF klima fiyatları ve kampanyalarını sizlere sunmaktadır.

Samsung VRF Klimanın Üstün Özellikleri

Kompakt tasarımı ile her yerde uygulama kolaylığı sağlarken maksimum ısıtma ve soğutma performansı sunan Samsung VRF klimalar, eş zamanlı çalışma sistemiyle enerji tüketiminizi ve maliyetlerinizi azaltmaktadır. Samsung VRF klima modelleri özellikleri:

 • Geliştirilmiş Isıtma Performansı
 • Yüksek COP Değerleri
 • Yüksek Verimlilik Kombinasyonu
 • Dijital Ünite Modülü
samsung vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Samsung VRF Klima Kullanım Avantajları

Samsung VRF klima modelleri, yıl boyunca en uygun iklimlendirme kontrolü, hava şartlarına ve korozyona karşı koruma sistemiyle tüm koşullarda güvenilir ısıtma ve soğutma sağlamaktadır. Samsung VRF klima avantajları:

 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Kolay ve esnek montaj sağlar.
 • Eş zamanlı ısıtma ve soğutma sağlar.
 • Akıllı telefon ve PC ile yönetilebilir.
 • Dengeli çalışarak kompresör ömrünü uzatır.
 • Intercooler ile bakım maliyetlerini azaltır.

Samsung VRF Klima Uygulama Alanları

Enerji ve tüketim verimliliği sağlayan teknolojilerle optimum konfor sağlayan ve geliştirilmiş ısıtma performansı ile dikkat çeken Samsung VRF klima modelleri, her mekanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Samsung VRF klima kullanım alanları:

Samsung VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Samsung VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Samsung VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Samsung VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Samsung VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Samsung VRF klima almak istiyorsanız satış merkezimizi arayabilirsiniz. Samsung klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Samsung VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Samsung VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Samsung VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Samsung VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Samsung VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak Samsung VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Samsung VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Samsung VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.

Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56