VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

VRF Klima Bakımı

vrf klima bakım

VRF Klima Bakımı – Servis Tamir Bakım Aynı Gün Çözüm

Yaşam alanlarınızda kaliteli iklimlendirme koşullarını devam ettirmeniz için satış ve servis merkezimiz sizlere profesyonel VRF klima bakım desteği sağlıyor. Klimanızın sağlıksız koşullarından sizi kurtaracak, mevsim geçişlerini atlatmanızı sağlayacak, cihazınızdan daha çok verim ve performans almanızı sağlayacak VRF klima bakımınızı alanında uzman teknik ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

30 yıllık sektör deneyimimizin yanında Türkiye genelinde servis ağımızla VRF klima bakım servisi olarak iklimlendirme sistemlerinizin sorunsuzca çalışması için yıl içerisinde gerekli olan periyodik bakımlarını yapıyoruz. Sizlere ise klimanızı ilk günkü performansıyla kullanmak kalıyor. En iyi VRF klima fiyatları ve bakım desteği için bizleri arayın…

Bakım Ekibimizden Profesyonel ve Hızlı VRF Klima Bakımları!

Klima hastalıkları ve arızaları ile sizleri uğraştırmamak için periyodik bakımlarınızı özenle yapıyoruz. VRF klima bakım hizmetimizle Türkiye’nin her ilinde ısıtma-soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. Klima bakım servisi teknisyenlerimizle hızlı ve güvenli destek sunuyoruz.

 • Sağlığa Dost Bakım Uygulamaları
 • Mekânlarınızda Sürekli Konfor
 • Uzun Ömürlü VRF Klimalar
 • Tasarruflu ve Verimli İklimlendirme
klima bakımı

Klima Servisi

Aynı gün servis hizmeti, sektörde 30.yıl!

Klima Montajı

Klima söküm, montaj ve devreye alma servis hizmeti.

Yedek Parça Aksesuar

VRF klima orijinal yedek parça ve aksesuar satış merkezi.

Hangi Markalara Bakım Hizmeti Veriyoruz?

30 yıllık iklimlendirme sektörü deneyimimiz, geniş araç filomuz, Türkiye genelinde hizmet veren VRF servis ağımız ile aynı gün bakım desteğimiz sayesinde VRF klimalarınızı sorunsuz kullanmanızı sağlıyoruz. Bakım yaptığımız klima markaları:

VRF Klima Bakımı – Neler Yapıyoruz?

VRF klima bakım hizmeti dahilinde klimalarınızın ilk günkü verimi ve performansı ile çalışmasını sağlayacak bakım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Evleriniz ve iş yerleriniz için özel çözümler sunuyoruz. VRF klima bakımı için yaptıklarımız:

 • İç ünite kontrolleri ve temizliği
 • Dış ünite kontrolleri ve temizliği
 • Elektrik tesisatı kontrolleri
 • Gaz ölçümleri ve giriş-çıkış denetimi
 • Alçak ve yüksek basınç kontrolü
 • Duyu ile ses kontrolü
 • Kablo bağlantılarının kontrolü
 • Bakır boru sistemlerinin kontrolü

VRF Klima Bakım Uygulamalarında En Çok Merak Edilenler

Aynı gün VRF klima servis hizmeti veriyor musunuz?

Sözleşmeli müşterilerimize ve program uygunluğuna göre genel olarak aynı gün VRF klima servis hizmeti vermekteyiz. Ancak yoğun sezonda (Haziran, Temmuz, Ağustos, Aralık, Ocak, Şubat aylarında) bakım sözleşmeniz yoksa ertesi gün veya en geç 2 iş gününde VRF klima servis hizmeti vermekteyiz.

Not: Aynı gün VRF klima servis hizmeti sadece klima bakım sözleşmesi yapanlar için geçerlidir.

VRF klima bakım sözleşmesi neden yaptırmalıyız?

VRF klima bakım sözleşmesi yaptırırsanız yılda 2 defa periyodik klima bakımı yaptırarak klimanızın daha uzun ömürlü olmasını, performanslı ve tasarruflu çalışmasını sağlarsınız. Ayrıca yüksek bakım ve arıza masrafları ile karşılaşmamış olursunuz. Sözleşmeli olduğunuz için doğabilecek arızalarda aynı gün servis hizmeti alarak kesintisiz klima konforu yaşarsınız. Klima bakım sözleşmesi olan müşterilere özel VRF klima bakım fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

VRF klima servis ve bakım fiyatlarınız neye göre belirlenir?

VRF klima servis fiyatlarımız yapılacak işçiliğe, değiştirilen yedek parçaya göre değişiklik gösterir. VRF klima bakım fiyatları ise bakım yapılacak klima sayısına, klimanın arızalı olup olmadığına ve bakım sözleşmenizin yapılıp yapılmadığına göre belirlenir. Size en uygun VRF klima servis ve bakım fiyatları için VRF klima servis merkezimizle iletişime geçin.

vrf klima sistemleri

VRF Klima Sistemleri

Kurumsal ve bireysel VRF klima modelleri için keşif, satış ve servis hizmeti al.


Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Telefon 444 ( 11) 56
Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! 444 11 56