VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Duvar Tipi VRF Klima

duvar tipi vrf klima

Duvar Tipi VRF Klima Modelleri – En İyi Fiyat Aynı Gün Montaj

Her mekan için iklimlendirme avantajı sağlayan duvar tipi VRF klima, rahat montajı ve güvenli kullanımı sayesinde aynı anda hem ısıtma hem de soğutma avantajı sağlamaktadır. Geniş kapasiteleri ve güçlü yapıları sayesinde yıllarca aynı performansı gösterirken otellerden hastanelere kadar alana özel iklimlendirme çözümleri sağlamaktadır.

Mükemmel enerji tasarrufu, kompakt dış üniteleri ile hem mekandan hem de elektrik tüketiminden tasarruf sağlayan duvar tipi VRF klima modelleri, aynı zamanda kolay bakım imkanları ile sizleri zorlamamaktadır.

Duvar tipi VRF klima fiyatları açısından Türkiye’nin en iyi fiyat garantili klima satışını yapan ekibimiz, satış sonrası duvar tipi VRF klima servisi hizmetleriyle de sizleri yalnız bırakmamakta, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti vermektedir. Size özel çözümler için bizi arayın…

Duvar Tipi VRF Klima Markaları

30 yıllık iklimlendirme sektörü deneyimimiz, geniş araç filomuz, Türkiye genelinde geniş servis ağımız ile aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek mekanlarınız için en doğru duvar tipi VRF klima markasını almanızı sağlıyoruz. Satış ve servis sunduğumuz duvar tipi VRF klima markaları:

duvar tipi vrf klima modelleri

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Duvar Tipi VRF Klimaların Üstün Özellikleri

Duvar tipi VRF klimalar ofislerde, ayrı iklimlendirilmesi gereken binalarda ve konutlarda, kolay montaj özellikleri, enerji verimlilikleri, homojen hava dağılımı ve performansları nedeniyle tercih edilmektedir. Duvar tipi VRF klimaların özellikleri:

  • Düşük ses seviyesinde çalışır.
  • Montaj kolaylığı sağlar.
  • Düşük işletme maliyeti vardır.
  • Enerji verimliliği sağlar.
  • Maksimum performanslıdır.
  • Akıllı kontrol sistemi vardır.
  • Kolay bakım yapılır.
  • Aynı anda ısıtma ve soğutma sağlar.

Duvar Tipi VRF Klimalar Uygulama Alanları

Duvar tipi VRF klima modelleri, kompakt tasarımları sayesinde her mekanda kolaylıkla kullanılmaktadır. Özellikle yüksek katlı binalarda, kaliteli ısıtma ve soğutma istenen geniş mekanlarda kullanılan duvar tipi VRF klima kullanım alanları:

Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Telefon 444 ( 11) 56
Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! 444 11 56