VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Kanallı VRF Klima

kanallı vrf klima

Kanallı VRF Klima Modelleri – En İyi Fiyat Aynı Gün Montaj

Birden fazla oda için çalışma sistemine sahip olan ve aynı anda farklı mekanları iklimlendirmede avantaj sağlayan kanallı VRF klima, fonksiyonel kumandalı kontrol sistemi ve düşük ses seviyesinde çalışmasıyla da mekanlarınızda adeta görünmez olmaktadır. Kolay servis ve bakım süreçleriyle de bütçenizi zorlamamaktadır.

Yüksek statik basınç dizaynı sayesinde uzun mesafeli üfleme yapabilen, ihtiyaca göre farklı bağlantı türleri ile montajı yapılabilen, arıza koruması olan VRF klima modelleri, aynı zamanda kolay bakım imkanları ile sizleri zorlamamaktadır.

Kanallı VRF klima fiyatları açısından Türkiye’nin en iyi fiyat garantili klima satışını yapan ekibimiz, satış sonrası kanallı VRF klima servisi hizmetleriyle de bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti vermektedir. Size özel çözümler için bizi arayın…

Kanallı VRF Klima Markaları

Türkiye genelinde satış ve servis noktalarımız, 30 yıllık iklimlendirme sektörü deneyimimiz, geniş araç filomuz ile aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek mekanlarınız için en doğru kanallı VRF klima markasını almanızı sağlıyoruz. Satış ve servis sunduğumuz kanallı VRF klima markaları:

kanallı vrf klima modelleri

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Kanallı VRF Klimaların Üstün Özellikleri

İş yerlerinde, farklı bölümlere ayrılmış plazalarda, ayrı iklimlendirilmesi gereken binalarda ve konutlarda, kolay montaj özellikleri ve yüksek performansları nedeniyle tercih edilmektedir. Ayrıca kanallı VRF klimaların özellikleri:

  • Düşük ses seviyesinde çalışır.
  • Montaj kolaylığı sağlar.
  • Düşük işletme maliyeti vardır.
  • Enerji verimliliği sağlar.
  • Maksimum performanslıdır.
  • Kolay bakım yapılır.
  • Koruma fonksiyonları vardır.
  • Güçlü üfleme özelliğine sahiptir.

Kanallı VRF Klimalar Uygulama Alanları

Kanallı VRF klima modelleri, kompakt tasarımları sayesinde her mekanda kolaylıkla kullanılmaktadır. Özellikle yüksek katlı binalarda, geniş mekanlarda kullanılan, performansı ile ekonomik kullanım sağlayan kanallı VRF klima kullanım alanları:

Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56