VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Daikin VRV Klima

daikin vrv klima

Daikin VRV Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Sezonsal verimliliğe ve konfora göre özelleştirilebilen Daikin VRV Klimalar, iklimlendirme alanında dünyada ve Türkiye’de önde gelen markalar arasında yer almaktadır. Yıllık maliyet tasarrufu, merkezi yönetim sistemi, sessiz, planlı ve hızlı çalışma teknolojisi tüm Daikin klimalarında kullanıcısına sunulan avantajlardandır.

Geniş dış ünite yelpazesi ile en çok tercih edilen VRV klima markalarından olan Daikin VRV klima, çevreye dost yapısı ve sessiz çalışma sistemiyle otel, hastane, restoran, mağaza, tiyatro gibi mekanlarda kullanılmaktadır.

Profesyonel satış ekibimiz de sizlere en iyi VRV klima fiyatları garantisi ile güncel klima modellerini sunmakta, satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. Daikin VRF servisi hizmetleriyle profesyonel iklimlendirme hizmeti sunmaktadır.

Daikin VRV Klimanın Üstün Özellikleri

Daikin VRV klima sistemleri, bina enerji tüketimine özel kontrol sistemi, taze hava dağılımı, yüksek enerji tasarruflu çalışma teknolojisiyle konforun yanında akıllı iklimlendirmeyi de kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Daikin VRV klima modelleri özellikleri:

 • Geniş Çalışma Aralığı
 • Yüksek Enerji Verimliliği
 • Kısa Defrost ve Isınma Süresi
 • Yüksek COP Değerleri
daikin vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Daikin VRV Klima Kullanım Avantajları

Daikin VRV klima modelleri, yeni geliştirilen kompresör teknolojisiyle en yüksek verimliliğe sahiptir. Görev döngüsü klimanın ömrünü uzatırken akıllı kontrol sistemi sabit oda sıcaklığı sağlamaktadır. Daikin VRV klima avantajları:

 • İşletme maliyetlerini düşürür.
 • Korozyona karşı 6 kat dayanıklıdır.
 • Defrost sırasında kesintisiz ısıtma yapar.
 • Yüksek güvenilirlik sağlar.
 • Yüksek tasarım esnekliğine sahiptir.
 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Montaj kolaylığı sağlar.

Daikin VRV Klima Uygulama Alanları

Daikin VRV klima modelleri, hızlı montaj ve devreye alma rahatlığı ile her mekana sorunsuzca uyum sağlamaktadır. Isı geri kazanımlı yapısıyla da işletmelere ve büyük binalara çözüm olmaktadır. Daikin VRV klima kullanım alanları:

Daikin VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Daikin VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Daikin VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Daikin VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Daikin VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Daikin VRF klima almak istiyorsanız satış merkezimizi arayabilirsiniz. Daikin klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Daikin VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Daikin VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Daikin VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Daikin VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Daikin VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak Daikin VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Daikin VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Daikin VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.

Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56