VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Mitsubishi Electric VRF Klima

mitsubishi electric vrf klima

Mitsubishi Electric VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

En iyi VRF klima markaları arasında yer alan Mitsubishi Electric, özellikle konut ve ticari alanlarda, enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu ve mekana uygun profesyonel çözümler sunan VRF klima sistemleri sunmaktadır. Yüksek konfor istenen kurumsal binalarda ve bireysel iklimlendirme istenen mekanlarda avantaj sağlamaktadır.

Farklı iç ünite seçenekleriyle tercih edilen VRF klima markalarından Mitsubishi Electric VRF; gelişmiş kontrol sistemi sayesinde; fabrika, otel, hastane, AVM, restoran, üretim tesisleri gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Siz de VRF sisteminin doğru projelendirilmesi ve konumlandırılmasını, tasarruflu ve yüksek performanslı çalışmasını istiyorsanız satış ekiplerimizin önereceği Mitsubishi Electric VRF klima modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. En iyi VRF klima fiyatları ve güvenilir montaj uygulamaları sayesinde VRF sisteminizi yıllarca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Mitsubishi Electric VRF Klimanın Üstün Özellikleri

Mitsubishi Electric VRF klima sistemleri, tasarruflu teknolojisi, yüksek performansı nedeni ile ilk yatırım maliyetlerinizi kısa sürede karşılamaktadır. Çevreye dost çalışma sistemiyle de doğaya ve sağlığınıza zarar vermemektedir. Mitsubishi Electric VRF klima modelleri özellikleri:

 • Yüksek Enerji Tasarrufu
 • Modern Tasarım
 • Maksimum Performans Değerleri
 • Çevre ve Doğa Dostu
mitsubishi electric vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Mitsubishi Electric VRF Klima Kullanım Avantajları

Mitsubishi Electric VRF klima modelleri, yeni kompresör teknolojisi ve tasarım esnekliği sayesinde kurumsal ve bireysel iklimlendirme çözümleri için en ideal markalar arasındadır. Konforlu ısıtma ve soğutma sağlayan Mitsubishi Electric VRF klima avantajları:

 • İstenen değerlere hızla ulaşır.
 • Dengeli ve sarsıntısız çalışır.
 • Geliştirilmiş sistem yapısına sahiptir.
 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Yüksek tasarım esnekliğine sahiptir.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Montaj kolaylığı sağlar.

Mitsubishi Electric VRF Klima Uygulama Alanları

Geliştirilmiş kontrol sistemleriyle Mitsubishi Electric VRF klima modelleri, konforlu iklimlendirme istenen geniş mekanlarda ve ticari alanlarda maksimum verimle çalışmaktadır. Yüksek performanslı kompresörlerle donatılan Mitsubishi Electric VRF klimaların kullanım alanları:

Mitsubishi Electric VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Mitsubishi Electric VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Mitsubishi Electric VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Mitsubishi Electric VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Mitsubishi Electric VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Mitsubishi Electric VRF klima almak istiyorsanız satış merkezimizi arayabilirsiniz. Mitsubishi Electric klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Mitsubishi Electric VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Mitsubishi Electric VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Mitsubishi Electric VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Mitsubishi Electric VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Mitsubishi Electric VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak Mitsubishi Electric VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Mitsubishi Electric VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Mitsubishi Electric VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.

Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56