VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Arçelik VRS Klima

arçelik vrs klima

Arçelik VRS Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya markalarından olan Arçelik, VRS klima teknolojisinde de yüksek verimliliğe sahip ve üstün performans gösteren klima modelleri sunmaktadır. Arçelik VRS klima modelleri özellikle geniş mekanlarda maksimum performansla çalışarak farklı alanları aynı anda iklimlendirme avantajı sağlamaktadır.

Aşırı soğuk havalarda bile herhangi bir sorun olmadan çalışan, geliştirilmiş inverter teknolojisi ile hızlı ısıtma ve soğutma sağlayan Arçelik VRS klimalar, hafif dış üniteleriyle de her mekanda kolay montaj sağlıyor. Otellerden hastanelere kadar geniş kullanım alanı bulunuyor.

Arçelik VRS klima satış ekiplerimiz de sizlere en iyi fiyat garantisi ile Arçelik VRS klima modellerini sunuyor, aynı zamanda satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlıyor. Mekanlarınıza ideal klima çözümleri getiriliyor.

Arçelik VRS Klimanın Üstün Özellikleri

Arçelik VRS klima sistemleri, arıza durumunu teşhis eden ve gideren akıllı teknolojisi, çevre dostu yapısı ve sessiz çalışma özelliği sayesinde konforlu iklimlendirme sağlamaktadır. Arçelik VRS klima modelleri özellikleri:

 • Esnek Kapasite Kontrolü
 • Özgür İklimlendirme
 • Enerji Tasarrufu
 • Kolay Montaj ve Bakım
arçelik vrs klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Arçelik VRS Klima Kullanım Avantajları

Doğa dostu tasarımı ile hem çevreyi hem de sizi koruyan Arçelik VRS klima modelleri, kurumsal iklimlendirme çözümleri ile geniş binaların ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılaması açısından idealdir. Arçelik VRS klima avantajları:

 • Hızlı ısıtma ve soğutma yapar.
 • Kapasitesi kontrol edilebilir.
 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Montaj kolaylığı sağlar.
 • Masrafsız bakım yapılır.
 • Isı geri kazanımı vardır.

Arçelik VRS Klima Uygulama Alanları

Arçelik VRS klima modelleri, esnek tasarım yapısı sayesinde her mekan için iklimlendirme çözümü sunmaktadır. Geniş mekanlarda ve katlı binalarda kolay kurulum ve kullanım sağlayan Arçelik VRS klima kullanım alanları:

Arçelik VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Arçelik VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Arçelik VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Arçelik VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Arçelik VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Arçelik VRF klima almak istiyorsanız satış merkezimizi arayabilirsiniz. Arçelik klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Arçelik VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Arçelik VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Arçelik VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Arçelik VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Arçelik VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak Arçelik VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Arçelik VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Arçelik VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.

Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Telefon 444 ( 11) 56
Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! 444 11 56