VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

York VRF Klima

york vrf klima

York VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Geliştirilmiş kontrol sistemleri ile tasarlanan York VRF klima modelleri, inverter teknolojisi sayesinde yüksek verimlilik sağlarken enerji tasarrufu yönüyle de doğa dostu iklimlendirme yapmaktadır. Özellikle geniş mekanlarda maksimum performansla çalışarak farklı alanları aynı anda ısıtma soğutma avantajı sağlamaktadır.

Montaj kolaylığı ve esnek borulama sistemi sayesinde York VRF klimalar, homojen sıcaklık dağılımı istenen otel, hastane, restoran, mağaza, tiyatro gibi mekanlarda konfor sunmaktadır.

Kullanım alanı oldukça geniş olan York VRF klima modelleri için York VRF klima satış ekibimiz sizlere destek olmakta, York VRF klima servis teknisyenlerimiz ise satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti vermektedir.

York VRF Klimanın Üstün Özellikleri

Maksimum verimliliği, eş zamanlı ısıtma ve soğutma sağlaması, güçlü ve güvenilir tasarımı ile York VRF klima sistemleri, düşük maliyetli klima kullanımı sağlamaktadır. York VRF klima modelleri özellikleri:

 • Yüksek Verimlilik
 • Yer Tasarrufu
 • Maksimum Performans
 • Kolay Kontrol
york vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

York VRF Klima Avantajları

York VRF klima modelleri, kolay montaj özellikleri, hafif dış ünitesi, çoklu dış ünite çözümleri ve çevreye dost üretimiyle bina iklimlendirilmesinde maksimum verim sağlamaktadır. York VRF klima avantajları:

 • Isı geri kazanımı sağlar.
 • Kolay montaj yapılır.
 • Akıllı kontrol sağlar.
 • Tasarım esnekliğine sahiptir.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Isı dağılışını hızlı bir şekilde yapar.

York VRF Klima Uygulama Alanları

York VRF klima modelleri, akıllı kontrol sistemleri ve yüksek hava hacimleri ile her mekan için iklimlendirme çözümü sunmaktadır. Hassas sıcaklık kontrolü olan konforlu York VRF klima kullanım alanları:

York VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

York VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

York VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre York VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, York VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için York VRF klima almak istiyorsanız satış merkezimizi arayabilirsiniz. York klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun York VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

York VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında York VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

York VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

York VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak York VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

York VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

York VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.

Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Telefon 444 ( 11) 56
Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! 444 11 56