VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Toshiba VRF Klima

toshiba vrf klima

Toshiba VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Tamamı inverter olan VRF sistemleri, etkileyici çalışma performansı ile yıllık enerji tüketimini minimuma indirerek sizlere yeni nesil VRF klima deneyimi yaşatmaktadır. Toshiba VRF klima sistemleri, hangi dış ünitenin daha verimli kullanılacağını hesaplamasıyla da daha fazla ısı transferi ve yüksek verim oranı sağlamaktadır.

40 m yükseklik farkı ile 11 katlı bir binanın tek bir sistemle iklimlendirilmesini mümkün hale getiren Toshiba VRF klimalar sayesinde aktif hava yönetimi sayesinde farklı katların iklimlendirilmesi için ayrı ayrı sistemlere ihtiyaç duymazsınız.

En iyi fiyat seçeneklerini sizler için hazırlayan ekibimiz de Toshiba VRF klima satış hizmeti dışında satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. Toshiba VRF klima fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toshiba VRF Klimanın Üstün Özellikleri

Her türlü hava koşuluna uygun olarak iklimlendirme yapmak için tasarlanmış Toshiba VRF klima sistemleri, daha fazla hava sirkülasyonu yaparken sessiz çalışarak mekandaki konforu azaltmamaktadır. Toshiba VRF klima modelleri özellikleri:

 • Acil Durum Kompresörü
 • Yüksek Enerji Tasarrufu
 • Ultra Kompakt Tasarım
 • Maksimum Performans
toshiba vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Toshiba VRF Klima Kullanım Avantajları

Akıllı telefon uygulaması ile uzaktan kontrol edilebilen Toshiba VRF klima modelleri, sürekli ısıtma özelliği ile iç üniteler durmadan kesintisiz ısıtma konforuna ve hava yönetimine sahiptir. Toshiba VRF klima avantajları:

 • Online kontrol paneline sahiptir.
 • Mekandan tasarruf sağlar.
 • Her gün için farklı ayar yapılabilir.
 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Montaj kolaylığı sağlar.
 • Hafif ve kompakttır.

Toshiba VRF Klima Uygulama Alanları

Toshiba VRF klima modelleri, daha az elektrik harcayarak performans ve güvenilirliği arttırırken Toshiba vrf klima satış alanını yeni nesil kompresörleriyle birlikte geliştirmiştir. Toshiba VRF klima kullanım alanı:

Toshiba VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Toshiba VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Toshiba VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Toshiba VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Toshiba VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Toshiba VRF klima almak istiyorsanız satış merkezimizi arayabilirsiniz. Toshiba klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Toshiba VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Toshiba VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Toshiba VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Toshiba VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Toshiba VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak Toshiba VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Toshiba VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Toshiba VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.

Türkiye Genelinde VRF Klima Satış ve Servis Hizmetleri

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde 100’den fazla VRF klima satış ve servis bayisi, 500’den fazla başarılı proje ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Telefon 444 ( 11) 56
Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! 444 11 56