VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Otel VRF Klimaları

otel klimaları

Otel VRF Klimaları – Isıtma Soğutma Çözümleri En İyi Fiyat Garantisi

Otelinize özel ısıtma ve soğutma çözümleri arıyorsanız otel VRF klimaları sayesinde mekanınız için ideal iklimlendirmeyi yaratabilirsiniz. Müşterilerinizin memnuniyetini sağlayacak, aynı anda her odada farklı hava yaratmaya imkan verecek, sessiz ve konforlu çalışacak otel VRF klimaları sayesinde mekanlarınıza konfor katabilirsiniz.

Tek sistemden çoklu klima yönetimine imkan veren otel VRF klimaları için 30 yıllık sektörel deneyimimizden ve uzman teknisyen ekibimizden yararlanabilirsiniz. En iyi otel VRF klima fiyatları garantili satış hizmeti sunan ekibimizle otelinize uygun klimayı seçebilir, aynı gün ücretsiz keşif ve montaj hizmeti alabilirsiniz. Otel VRF klimaları servis hizmetleriyle de bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuzca karşılayabilirsiniz. Size özel uygulamalar için bizleri arayın…

Neden Otel VRF Klimaları?

Geniş ve katlı otel binalarınız için az elektrik harcayarak maksimum konfor sağlamak, aynı anda ısıtma ve soğutma yapabilmek, müşterilerinizin sağlığını tehlikeye atmamak istiyorsanız oteller için özel olarak projelendirilecek VRF klima sistemlerine ihtiyacınız olacak.

  • Otelinize En Uygun VRF Klima
  • Doğru Montaj Sayesinde Ekonomik Kullanım
  • Isıtma Soğutmada Daha Çok Performans
  • Maksimum Çalışma ve Sessiz Üfleme
otel vrf klimaları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Hizmet Verdiğimiz Otel VRF Klima Markaları

30 yıllık iklimlendirme sektörü deneyimimiz, geniş araç filomuz ve satış ekibimizle sizlere otel klimaları satış ve servis hizmeti veriyoruz. Ayrı ayrı iklimlendirilmesi gereken otel odalarında dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan otel VRF klima markaları:

Otellere Uygun VRF Klima Modelleri

Otel VRF klima sistemleri, mekanlarınızın ihtiyacı olan ve en yüksek tasarrufu sağlayacağınız ısıtma soğutma cihazları olarak özenle seçilmelidir. Ücretsiz klima keşif danışmanlarımızla size özel sunduğumuz otel VRF klima modelleri:

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! 444 11 56