VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Yeni Nesil VRF Sistemi – Yüksek Verimli Kompresör Sonsuz Kapasite Kontrolü

yeni nesil vrf sistemi

Yeni nesil vrf sistemi sayesinde ihtiyacınız kadar güç üretilerek aşırı elektrik harcamalarının önüne geçilmektedir. Genel tabloya da bakıldığında doğanın korunması açısından da bu mükemmel bir gelişme olarak sayılabilir. Vrf sistemleri arasına yeni katılan yüksek verimli kompresör ile de bahsettiğimiz güç kontrolü sağlanmaktadır. Son yıllarda da şüphesiz ki teknolojik gelişmelerin ışığında vrf teknolojisi bile bu olaylardan nasibini almış ve daha üstün konuma geçmiştir. Çoğu ailenin klima edinmemesinde ki en büyük problem olan yüksek elektrik tüketimi de vrf klima enerji tasarrufu sistemleri sayesinde tarihe karışıyor.

Mükemmel Enerji Tasarrufu

Yeni nesil vrf sistemi en çok ekonomikliği ile ön plana çıkmakta. O kadar ki masrafları tamamen kısmış durumda. Özel teknolojisi ve devrim gibi çalışma prensibi ile cüzdanlarımızın dostudur. DC Twin Rotary kompresör ile inanılmaz tasarrufların önü açılıyor. Son teknoloji vrf sistemleri tamamının inverterli olması da sistemin ihtiyaç duyduğu kadar gücü üretmeye yaramaktadır. Vrf klima verimlilik testlerinden de başarı ile geçen sistemlerimiz üstün performansı da sizlere sunmaktadır.

Yüksek Verimli Kompresör

En son ulaşılan vrf teknolojisi ile kısmi yüklerde yüksek seviyede enerji tasarrufu sağlanabilmektedir. Vrf klima sistemleri arasında yerini alan bu kompresör ile en verimli klima olmaya adaydır. Göz boyama amaçlı anlık verimlilik değil yıllık ortalama oranınız da düşecek ve gözle görülür bir değişim yaşayacaksınız.

Esnek Borulama ve Tasarım Kolaylığı

Yeni nesil vrf sistemi sayesinde artık montaj daha kolay. Geliştirilen yeni borulama mesafeleri de istediğiniz tasarımı oluşturmanıza destek olacaktır. Borulama mesafesinde ki artışlar da montaj maliyetlerini yüksek oranlarda düşürecektir. Dış ve iç vrf sistemleri arasında 70 metreye kadar çıkabilen farklar da bu yöntem ile sorun olmaktan çıkmakta. Şüphesiz ki vrf teknolojisi her geçen gün daha da gelişmeye devam edecektir.

YEni Akıllı VRF Kontrolü

Yenilik ve teknolojinin birleşimi olan vrf klima akıllı kontrol sistemi tüm odalarda mükemmel sıcaklık dengenizi kolayca sağlayacaktır. Her bir odanın ihtiyacı olan soğutucu akışkan miktarı dikkatlice hesaplanarak ona göre dağıtılır ve tasarruf da bu şekilde sağlanmış olur. Bir dış sisteme bağlanan birden çok iç sistemin mesafeleri arasındaki farktan dolayı farklı miktarlarda akışkan gidebilir. Bu yüzden de iklimlendirme performansları değişir. Yeni vrf sistemleri ile de bu sıkıntı ortadan kaldırılarak sorunsuz bir yöntem uygulanır.

Sonsuz Kapasite ve Aktif Hava Yönetimi

Vrf klima kapasite ile kompresörün dönme hızının 0,1 Hz adımlara ayarlanır. Böylece anlık kapasite ihtiyacı daha zarif bir şekilde bulunarak ayarlanabilir. Odanız her zaman sizin belirlediğiniz sabit sıcaklıkta tutulurken gereksiz soğutma gerçekleşmez. Teknolojik gelişmeler daha fazla hava sirkülasyonuna izin verip daha sessiz çalışma sağlayabilen sistemleri oluşturmamıza yardım etmiştir. Daha iyi hava çıkışı sağlanarak verimlilik oranları arttırılmıştır.

Bina Yönetim Sistemi

Vrf klima bina yönetim sistemi binada bulunan mekanik ve elektrikli cihazların (havalandırma, güç sistemleri, aydınlatma, yangın sistemleri ve alarm sistemleri) bilgisayar üzerinden kontrolünün ve izlenme işleminin yapıldığı sistemlerdir.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56