VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

VRF Klima İç Mekan Çözümleri – 13 İç Ünite Sistemiyle Her Yerde Konfor

vrf klima iç mekan

Vrf klima iç ünite ve dış ünite olmak üzere iki adet ana bileşenden oluşmaktadır. Bu iki istemin ahenk ile çalışması ile de ekonomik ve güvenli bir ortam oluşmaktadır. Vrf iç ünite tasarımı mekandan mekana farklılıklar göstermektedir. Her yapıda kullanılacak vrf iç ünite klima çeşitleri hayati önem taşır. Farklı vrf iç ünite sitemleri ise şunlardır;

4 yönlü kaset VRF

Vrf klima iç ünite komponentleri arasında en ekonomik olanlarından biridir. DCfan motoru sayesinde çok elektrik harcamaz. Vrf klimalar arasında ise en çok tercih edilenlerden biridir.

Kompakt kaset VRF

Vrf iç ünite seçenekleri arasından tavana silme monte edilebilen bir çeşittir. Estetik açıdan mükemmel bir yapıya sahiptir. Vrf kaset tipi klimalar kategorisinin en tepesinde yer alarak bir çok mekanda kullanılır.

2 yönlü kaset VRF

Vrf iç ünite klimalar arasında montaj konusunda en kolay ve rahat tiptir. Küçük boyutlara sahip olduğu için de düşük metrekareli alanlar için birebirdir. Ek olarak aşırı sessiz çalışmasından dolayı da huzuru arayanlar için idealdir.

Tek yönlü kaset VRF

Vrf klima iç ünite modelleri arasında en ince ve zarif modeldir. Özellikle oteller, ofisler ve davet odaları için mükemmeldir. Küçük boyutlarda olduğundan dolayı da montajda kolaylık sağlar.

Standart kanallı iç ünite VRF 

Vrf iç ünite sistemlerine bakıldığında montaj kolaylığı açısından mekan göz etmeksizin her yere uyum sağlar. İnanılmaz düşük ses seviyesi ile tavan boşluklarına bile montelenebilir. Geniş filtre seçenekleri ile de ideal sıcaklığı korur.

Yüksek statik basınçlı iç ünite VRF

Tavan arasında kolaylıkla kullanılacak şekilde dizayn edilmiştir ve kanallı yapıya sahip olan vrf iç ünite klimalar kompakt yapıdadır.

İnce kanallı VRF

Kolay montajlanması ve yüksek performansından dolayı çoğu kişinin gözbebeğidir. Ultra esnek, ince ve sessizdir.

Tavan tipi iç ünite VRF

Soğutma ve ısıtma modu fark etmeksizin her türlü durumda ideal sıcaklığa çok hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşmaktadır.

Kompakt duvar tipi iç ünite VRF

Bu çeşit tavan arası olmayan mekanlar için en ideal çözümdür. Her yerde kullanılabilse de özellikle yenileme projelerin de kullanılması tavsiye edilir.

Duvar tipi VRF

Vrf duvar tipi klimalar her türlü iç ortama uygundur. 70 derecede duvar tipi VRF otomatik salınım  yapabilirler. Evlerde ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilirler.

Döşeme tipi – Kabinsiz VRF           

Dekoratif panellerin arkasına gizlenerek kullanılabilir. Geniş ısıtma-soğutma kapasitesinin istendiği ofisler ve ticari binalar için kullanılır. Mekan dekorasyonunda herhangi bir olumsuzluk yaratmaz.

Döşeme tipi iç ünite – Kabinli VRF

Sınırlı alanın olduğu yenileme projelerinde kullanılır. İdeal ısıtma istenen mekanlar için uygundur. Kompakt ve esnek tasarımı sayesinde kolay monte edilir.

Salon tipi VRF                          

Vrf salon tipi klimalar özellikle restoranlar gibi düşük tavanlı geniş mekanların iklimlendirmesi için idealdir. Geniş hava dağıtım açısına sahip olduğundan dolayı kolay ısıtma veya soğutma sağlar.

VRF klima iç mekan çözümleri sayesinde evlerinizde, iş yerlerinizde ve üretim tesislerinizde maksimum konforlu iklimlendirme sağlayabilirsiniz. VRF iç mekan klimaları sizlere kaliteli ısıtma ve soğutma değerleri sunacak.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56