VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

SSS

York VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

York VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

York VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre York VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, York VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için York VRF klima almak istiyorsanız satış merkezimizi arayabilirsiniz. York klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun York VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

York VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında York VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

York VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

York VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak York VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

York VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

York VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.