VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Vodafone Türkiye VRF Klima Çözümleri

Vodafone Türkiye VRF Klima Çözümleri

Vodafone Türkiye, VRF klima uygulamalarında bizi tercih etti…

Dünyanın en gelişmiş telekomünikasyon şirketlerinden olan Vodafone markasının İstanbul temsilciliklerindeki VRF klima ihtiyaçlarını uzman satış ve montaj ekiplerimiz karşıladı. VRF klima uzman satış ve servis merkezimiz Vodafone hizmet binalarında klima sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirdi.

Müşteri: Vodafone Türkiye
Kategori: VRF Klima
Tarih:
Durum: Tamamlandı

VRF Klima projesini hazırladığımız Vodafone’nun hizmet verdiği binalarda sağlıklı ve tasarruflu iklimlendirmeyi sağlamak için ilk olarak keşif ekiplerimizle birlikte kapasite hesabı yaptık. Mekanlarda çalışan kişi sayısına, bölgenin iklim şartlarına ve mekan büyüklüğüne göre gerekli olan klima modellerini belirledik. En yeni A sınıfı ve yüksek verimli modellerimizin montajını yaparak kullanım önerileri verdik. Vodafone için başarılı bir klima projesini tamamlamış olduk.

Vodafone Türkiye

Vodafone, 1991 yılında kurulmuş ve Newbury, Birleşik Krallık merkezli uluslararası bir telekomünikasyon şirketidir. Türkiye’de ise Telsim şirketinin açık artırmaya çıkmasıyla birlikte, Telsim’i satın alan Vodafone, 24 Mayıs 2006 tarihi itibariyle Türkiye pazarında yer almaya başlamıştır. 4 binden fazla çalışanı bulunan Vodafone, Türkiye’de 2G, 3G, 4.5G (Nisan 2016 itibariyle), GPRS, EDGE, SMS, MMS, MVS, Bas Konuş ve telesekreter hizmetleri sunmaktadır.

VRF Klima Satış ve Servis Merkezi

Bireysel ve kurumsal iklimlendirme çözümleri sunmak için kurulmuş olan VRF Klima firmamız, deneyimli teknisyen ekip, geniş araç filosu ve Türkiye genelinde satış ve servis merkezleriyle kaliteli ısıtma ve soğutma desteği sağlamaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet veren markamızın kalitesini korumak amacımızdır.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56