VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi VRF Klima Çözümleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi VRF Klima Çözümleri

İstanbul Belediyesi, VRF klima uygulamalarında bizi tercih etti…

Türkiye’nin ödüllü satış ve servis merkezlerinden biri olan VRF Klima olarak İstanbul Belediyesi’ne ait çeşitli binaların iklimlendirme sistemini oluşturduk. VRF Klima satış ve servis ekiplerimiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne özel projelendirme yaparak en iyi klima markalarını belediyenin kurumsal binalarıyla buluşturduk.

Müşteri: İBB
Kategori: VRF Klima
Tarih:
Durum: Tamamlandı

VRF Klima sistemleri için proje hazırladığımız İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin kullanmış olduğu binalarda sağlıklı ve tasarruflu iklimlendirmeyi sağlamak için ilk olarak keşif ekiplerimizle birlikte kapasite hesabı yaptık. Mekanlarda çalışan kişi sayısına, bölgenin iklim şartlarına ve mekan büyüklüğüne göre gerekli olan klima modellerini belirledik. Ardından klimaların montajını yaptık ve deneme çalıştırmaları yaptık. VRF klima satış ve servis merkezi olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi için başarılı bir klima projesini tamamlamış olduk.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul sınırlarının belediye işlerini yürüten kamu kuruluşudur. İstanbul ilçelerinin yetki alanına sahip, yatırımları ve projeleri ile Türkiye’nin en iyi belediyelerinden biri olan İstanbul Belediyesi, şehrimizi daha güzel hale getirecek çalışmalara imza atmaktadır.

VRF Klima Satış ve Servis Merkezi

Bireysel ve kurumsal iklimlendirme çözümleri sunmak için kurulmuş olan VRF Klima firmamız, deneyimli teknisyen ekip, geniş araç filosu ve Türkiye genelinde satış ve servis merkezleriyle kaliteli ısıtma ve soğutma desteği sağlamaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet veren markamızın kalitesini korumak amacımızdır.

Telefon 444 ( 11) 56
Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! 444 11 56