VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Hilton Park SA VRF Klima Çözümleri

Hilton Park SA VRF Klima Çözümleri

Hilton Park SA, VRF klima uygulamalarında bizi tercih etti…

Türkiye’de 30’dan fazla oteli ile hizmet veren Hilton Park oteller zincirinin bir üyesi olan Hilton Park SA, VRF klima sistemlerinde uzman satış ve servis merkezimizi tercih etti!

Müşteri: Hilton Park SA
Kategori: VRF Klima
Tarih:
Durum: Tamamlandı

Hilton Park SA için iklimlendirme projesi hazırlayan ekiplerimiz başarılı bir montaj ve kurulum çalışmalarının ardından projeyi tamamladı. Bina içinde VRF sisteminin kurulumunu gerçekleştiren markamız Hilton Park SA klima sistemleri için ayrıcalıklı hizmetler sundu.

VRF Klima sistemleri için ilk olarak keşif ekiplerimiz bina büyüklüğüne ve konaklayacak kişi sayısına göre kapasite hesabı yaptı. Ardından çalışan kişi sayısına, bölgenin iklim şartlarına ve mekan büyüklüğüne göre gerekli olan klima modelleri belirlendi. VRF klima satış ve servis merkezimiz Hilton için en uygun klimaların satışını ve montajını tamamladı.

Hilton Park SA

Nişantaşı’nda bulunan ünlü alışveriş noktalarına yürüme mesafesinde olan Hilton Istanbul ParkSA, Maçka Parkı’nın hemen yanı başında, şehrin kalbi olan Taksim Meydanı ile Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’ne oldukça yakın bir konumda misafirlerini ağırlamaktadır.

Yüksek katılımcı kapasitesine sahip 10 adet toplantı odası ile iş seyahatlerinizde kullanabileceğiniz 24 saat açık iş merkezi, Türk, Akdeniz ve Dünya mutfaklarını deneyebileceğiniz 7 Restaurant & Bar, spor salonu ve konforlu hizmetleriyle Türkiye’nin en iyi otelleri arasında yer almaktadır.

VRF Klima Satış ve Servis Merkezi

Bireysel ve kurumsal iklimlendirme çözümleri sunmak için kurulmuş olan VRF Klima firmamız, deneyimli teknisyen ekip, geniş araç filosu ve Türkiye genelinde satış ve servis merkezleriyle kaliteli ısıtma ve soğutma desteği sağlamaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet veren markamızın kalitesini korumak amacımızdır.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (212) 923 11 56