VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Anadolu Üniversitesi VRF Klima Çözümleri

Anadolu Üniversitesi VRF Klima Çözümleri

Anadolu Üniversitesi, VRF klima uygulamalarında bizi tercih etti…

Anadolu Üniversitesi, fakültelerinin ve bölümlerinin iklimlendirme çözümlerinde uzman satış ve teknisyen ekibimizle hizmet verdik! Türkiye’nin en geniş VRF klima satış ve servis merkezi olan VRF Klima olarak başarılı bir projeye daha imza attık.

Müşteri: Anadolu Üniversitesi
Kategori: VRF Klima
Tarih:
Durum: Tamamlandı

Ofis, VRF, multi klima sistemleri için satış ekibimizle birlikte hazırladığımız projede Anadolu Üniversitesi tarafından kullanılan binaların özelliklerine uygun, A sınıfı klimaların satışını gerçekleştirdik. Keşif ekiplerimizle mekanın büyüklüğü, kişi sayısı ve iklim koşullarını göz önünde bulundurarak en iyi VRF klimaları belirledik. Montaj çalışmaları sonunda Anadolu Üniversitesi klima projesini başarıyla tamamladık.

Anadolu Üniversitesi

Anadolu Üniversitesi, 1958 yılında Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi olarak temellerini atmıştır. 1982’de Anadolu Üniversitesi’ne dönüşen akademi, kısa zamanda Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden biri olmuştur. Eskişehir’in merkezinde yer alan 2 kampüs, 3’ü açık ve uzaktan öğretim veren 17 Fakülte (Lisans Düzeyi), 1’i Devlet Konservatuvarı olmak üzere 3 Yüksekokul, 4 Meslek Yüksekokulu (Önlisans Düzeyi), 9 Enstitü (5’i Lisansüstü ve Doktora Düzeyi) ve 30 Araştırma Merkezine ev sahipliği yapmaktadır.

VRF Klima Satış ve Servis Merkezi

Bireysel ve kurumsal iklimlendirme çözümleri sunmak için kurulmuş olan VRF Klima firmamız, deneyimli teknisyen ekip, geniş araç filosu ve Türkiye genelinde satış ve servis merkezleriyle kaliteli ısıtma ve soğutma desteği sağlamaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet veren markamızın kalitesini korumak amacımızdır.

Telefon 444 ( 11) 56
Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! 444 11 56