VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

Hitachi VRF Klima Arıza Kodları – Arıza Durumunda Ne Yapmalısınız?

hitachi vrf klima arıza kodları

Klima arızaları büyük önem taşıyor. Hitachi vrf klima arıza kodları, sizleri klimanızın arızalarına karşı bilinçlendiriyor. Bu sayede bakım masraflarınız azalıyor ve klimanızın ömrü uzamış oluyor.

Hitachi VRF klima arıza kodları, cihazınızın olası arızalarını haber vererek hem sizi hem de servis ekiplerini yönlendirmektedir. Vakit kaybetmeden Hitachi VRF servisini aramanızda yarar var…

Hitachi VRF Klima Servisi Çağırmadan Önce Yapmanız Gerekenler

Hitachi vrf arıza kodları karşınıza çıkmıyor fakat klimanız çalışmıyorsa karşılaşabileceğiniz olsa durumlar: Ünite çalışmıyor ise sigortanızı yahut ünite fişinizi kontrol edebilirsiniz. Klima etkili olarak ısıtmıyor ise iç ve dış ünitenin hava giriş ve çıkışını kontrol edebilirsiniz ya da hava flitresinin kirli olup olmadığına bakabilirsiniz. Hitachi vrf klima arıza kodu kontrolünün ardından eğer akışkan sesi ile karşılaştıysanız korkmanıza gerek yok ürün yeni çalıştırıldığında ya da kapatıldığında akma sesi duymanız normal. Bu durumların haricinde hitachi vrf klima arıza kodları kontrol etmeniz gerekebilir. Gelen şikayetlerin çoğunluğu 03 kodu ile geliyor bu kod iletişim iç ve dış üniteden kaynaklanıyor. Klimanızda karşılaştığınız hiçbir sorunu kendiniz çözmeye çalışmayın.

Hitachi VRF klima servisini çağırmadan önce fiş kontrolü, hava flitre kontrolü, genleşme sesi yahut yüksek nem koşularında yoğuşma durumlarını kontrol edin. Ardından bu sorunların sizi ne kadar etkiliyor kendinizce 1’den 10 kadar bir puan verin ardından teknik destek almak için servisinizi arayın.  Hitachi vrf arıza kodları sağlıklı iletişim için büyük önem taşıyor.

Arıza Kodları ve Akıllı Çözümler

Hitachi vrf arıza kodları ile hızlı ve akıllı çözümler sunuyoruz. Siz de Hitachi vrf arıza kodları öğrenerek bu sorunlar karşısında çözüm bulabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunları derecelendirmenizin ardından bizi arayın ve hemen sağlıklı ve hızlı çözümler alın. Bu sayede klimanızı ilk taktırdığınız günde ki verimi alın. Hitachi vrf klima arıza kodu, bilgisi alarak vakit kaybından kurtulun. Hitachi klima arıza kodları sizle akıllı çözümler sunar.

vrf klima servisi

Hitachi VRF klima arıza kodları:

Arıza Kodları Arıza Kodları Sebebi
01 Güvenlik Cihazı (İç Ünite)
02 Güvenlik Cihazı (Dış Ünite)
03 İletim İç / Dış Ünite
05 Faz Sırası
08 Kompresör Yüksek Sıcaklık
11 Hava Giriş Termistör
12 Hava Çıkışı Termistör
13 Donma Koruma Termistör
20 Kompresör Termistör
22 Ortam Hava Termistör
24 Defrost Termistör
25 Yoğuşmalı Sıcaklık Termistör
38 PCB Koruma Devresi

Arıza Olmayan Durumlar

Hitachi vrf klima arıza kodu ile karşılaşmadıysanız arıza söz konusu değildir ve temizlik yönergelerini takip etmeniz gerekebilir. Hitachi vrf arıza kodu ile kendinize hızlı çözümler sağlayın. Klimanızda daha uzun süre verim alıp daha sağlıklı kullanmak için yapmanız gereken tek şey Hitachi vrf arıza durumlarını öğrenmek olacak.

Bilinçsiz Müdahalelerden Kaçının Yetkili Servise Güvenin!

Vrf klima arıza kodları karşısında yapacağınız işlemler klimanıza zarar verebilir. Bu sebeple en güzel çözüm yolunu sizler için sunacak olan yetkili servislere başvurmalısınız. Her türlü sorunun çözümünü yapabilecek olan Hitachi VRF servisleri ile klimanızda olan problemler saniyeler içerisinde geçecektir. Hitachi klima arıza kodları hakkında bilgi sahibi olan yetkili servis çalışanları, Hitachi vrf klima arıza kodu almanız durumunda klimalarınızı en doğru şekilde onararak tekrar hizmete hazır hale getirmektedir.

Telefon 444 ( 11) 56
Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! 444 11 56