VRF Klima Sistemleri Türkiye Satış ve Servis Merkezi

2017’nin En İyi VRF Klima Markaları

2017nin en iyi vrf klima markaları

VRF klima satın almak isteyenlerin dikkat ettiği en önemli konulardan biri de satın alacakları klimanın iyi bir marka olmasıdır. 2017’nin en iyi VRF klima markaları da yıllardır sektörde olan klima markaları olduğu için güvenle iklimlendirme yapmaktadır. Son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte klima markaları özelliklerini geliştirdikleri için birbirleriyle yarışır hale gelmişlerdir. Peki en iyi VRF klima markası hangisidir? Hangisini tercih etmelisiniz? Biraz daha yakından bakalım…

Mitsubishi Heavy VRF Klima

Dünyanın en iyi klima markalarından biri olan ve ülkemizde de Sabancı güvencesi ile sunulan Mitsubishi Heavy VRF klimalar, birden çok iç ünitenin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebildiği yüksek konfor ve maksimum verim sağlayan klima sistemleridir. Özellikle geniş mekanlarda maksimum performansla çalışarak farklı alanları aynı anda iklimlendirme avantajı sağlamaktadır.

2017 yılı için en iyi VRF klimalar arasında yer alan Mitsubishi, güçlü, güvenilir ve yüksek enerji tasarruf teknolojisi ile düşük maliyetli klima kullanımı sağlamaktadır. Kolay montaj ve kullanım özellikleriyle de güvenle tercih edebileceğiniz VRF klima markaları arasındadır.

General VRF Klima

General VRF klima sistemleri, tek merkezden çok sayıda iç üniteyi birbirinden bağımsız olarak ısıtıp soğutabilen eşsiz bir sisteme sahiptir. Tek bir projede farklı tip iç ünite modelleri kullanmaya imkan veren yapısı sayesinde özellikle büyük binalarda istenildiği gibi ısıtma – soğutma yapabilmeyi sağlamaktadır. Uluslararası standartlarda üretilen General VRF klima modelleri, Japon teknolojisinin konforuna ve kalitesine sahip olan General VRF klimalar, 2017 en iyi klima markaları arasında yer almaktadır.

Daikin VRV Klima

En iyi VRF klimalar listemizdeki bir diğer marka olan Daikin, yıllık maliyet tasarrufu, merkezi yönetim sistemi, sessiz, planlı ve hızlı çalışma ve çevre bilinci ile tüm modellerinde kullanıcısına avantaj sağlamaktadır. Sezonsal verimliliği ve özelleştirme teknolojisi olan Daikin VRV Klimalar, taze hava dağılımı, yüksek enerji tasarruflu çalışma teknolojisiyle konforun yanında akıllı iklimlendirmeyi de kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Gönül rahatlığıyla Daikin VRF klima modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Samsung VRF Klima

Dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen VRF klima markalarından biri olan Samsung, en iyi VRF klima listemizde de ilk sıralarda yer almaktadır. Hassas sıcaklık kontrolü, kolay montaj ve gelişmiş işlevselliği sayesinde birinci sınıf enerji verimliliği yüksek soğutma ve ısıtma performansı sağlayan Samsung VRF klimalar, kompakt tasarımı ile her yerde uygulama kolaylığı sunmaktadır. Eş zamanlı çalışma sistemiyle de enerji tüketiminden kar etmenizi sağlamaktadır.

2017 en iyi vrf klima markaları

Panasonic VRF Klima

Panasonic VRF klimalar yüksek verimlilik, düşük enerjiyle çalışan klimalar olup geniş mekanların ve kapsamlı projelerin iklimlendirme çözümlerinde en çok tercih edilen markalardan biri olmaktadır. Oteller, restoranlar, hastaneler ve iş yerleri gibi geniş binalar için en iyi VRF klima hangisi sorunuz için alternatiflerinizden biri olan Panasonic VRF klima modelleri, yatırım maliyetlerinizi boşa çıkarmayarak harcadığınız enerjiden tasarruf etmenizi kolaylaştırmaktadır.

Panasonic VRF klima fiyatları ve kampanyalarını takip ederek ihtiyacınız olan klimayı daha ekonomik koşullarla satın alabilirsiniz.

Toshiba VRF Klima

En çok satılan VRF klima markaları arasında olan Toshiba, etkileyici çalışma performansı ile yıllık enerji tüketimini minimuma indirerek 40 m yükseklik farkı ile 11 katlı bir binanın tek bir sistemle iklimlendirilmesini mümkün hale getirmektedir. Toshiba VRF klimalar, aktif hava yönetimi sayesinde farklı katların iklimlendirilmesi için ayrı ayrı sistemlere ihtiyaç duymamanızı sağlamaktadır. 2017’nin en iyi VRF klima markaları listemizdeki Toshiba’yı da güvenle satın alabilirsiniz.

Midea VRF Klima

2017 en iyi VRF klima markaları listemizdeki Midea, ısı kazanımlı akıllı serileri ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. Az enerji tüketerek elektrik masraflarınızı en düşük seviyede tutan kompresör sistemiyle yüksek konforlu yaşam alanları sunmaktadır. Üflemeli, kaset tipi, kanallı tip, yer/tavan tipi, duvar tipi, döşeme tipi ve konsol tipi Midea VRF klima modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

LG VRF Klima

LG VRF klima, küçük boyutlu alanlarda optimum kullanım ve yüksek enerji verimliliği farklı mekanları aynı anda iklimlendirme avantajı sağlamaktadır. En iyi VRF klimalar arasında gösterilen LG, geniş ürün yelpazesi ve multi sistemleri ile yaşam alanlarında iklimlendirme için çözüm sağlamaktadır. LG VRF klima sistemleri, eş zamanlı çalışan dış üniteleri, %100 taze hava temini, ekonomik çalışma modları sayesinde yüksek verimli ısıtma/soğutma ve üstün enerji tasarrufu sunar. VRF klima avantajları yıl boyu ekonomik iklimlendirme yapmanızı sağlar.

Vestel VRF Klima

En iyi VRF klima listemizdeki Vestel, yenilikçi tasarımı ve yüksek performanslı yapısı, verimli DC inverter sistemiyle güç tüketimini %25 azaltması sayesinde en çok tercih edilen VRF markalarından biri olmaktadır. Hızlı ısıtma ve soğutma tasarımı, geniş iç ve dış ünite yelpazesi ile Vestel VRF klima, farklı mekanlar için iklimlendirme çözümleri sunmaktadır. Büyük binalar için yüksek kapasite olanağı tanımaktadır.

Gree VRF Klima

Geliştirilmiş teknolojisi, güç kapasitesi ve enerji tasarrufu ile 2017’nin en iyi VRF klima markalarından olan Gree, özellikle iş yerleri için en sessiz ve verimli iç tesisat tasarımına sahiptir. Optimize edilen fan tasarımları ve akıllı defrost özellikleriyle de enerji tüketimini azaltarak bütçenizi korumaktadır. Arıza teşhis teknolojisi, yüksek enerji tasarrufu ve düşük sıcaklıklarda dahi ısıtma ve soğutma yapabilmesi Gree VRF klima modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hitachi VRF Klima

En iyi VRF klimalar arasındaki Hitachi, yüksek verimli scroll kompresörleri ile sektörün öncülerinden biri olmuştur. Yüksek verimlilik ve fark yaratan teknolojisiyle mekanlarda iklimlendirme çözümlerinde en çok tercih edilen markalardan biridir. Hitachi VRF klima sistemleri, akıllı defrost özelliği, kademeli fan devri kontrolü, güvenilir ve yüksek enerji tasarruf teknolojisi ile düşük maliyetli klima kullanımı sağlamaktadır.

Fujitsu VRF Klima

Fujitsu VRF klima teknolojisi yüksek verimlilik değerleri, enerji tasarrufunda maksimum konfor ve ekonomik çalışma özellikleriyle yeni nesil iklimlendirme seçeneklerinden biridir. En iyi VRF klima modellerini merak edenler için ideal seçeneklerden olan Fujitsu, otel, hastane, restoran, mağaza, tiyatro gibi mekanlarda kullanılmaktadır. Esnek ve kolay borulama tasarımı sayesinde kurulum masraflarınızı da düşürmektedir.

en iyi vrf klimalar

Sanyo VRF Klima

2017 en iyi VRF klima markaları arasında Sanyo da var. Sanyo, üstün ısıtma ve soğutma sistemi, arızalanan kompresörün yerine yedeğinin kullanılabilmesi ve esnek montaj özelliğiyle VRF klimalar arasında en kapsamlı markalardan biri olarak hizmet vermektedir. Sanyo VRF klima sistemleri, yüksek performansı ve geniş seçenekleriyle, her türlü ihtiyaca uygun olan konforu kolayca elde etmenizi sağlamaktadır.

Arçelik VRS Klima

VSR klima olarak bilinen Arçelik vrf klimaları, aşırı soğuk havalarda bile herhangi bir sorun olmadan çalışır, geliştirilmiş inverter teknolojisi ile hızlı ısıtma ve soğutma sağlar. Otellerden hastanelere kadar geniş kullanım alanı vardır. Arçelik VRS klima sistemleri, arıza durumunu teşhis eden ve gideren akıllı teknolojisi, çevre dostu yapısı ve sessiz çalışma özelliği sayesinde konforlu iklimlendirme sağlamaktadır.

York VRF Klima

Geliştirilmiş kontrol sistemleri ile tasarlanan York VRF klima modelleri, en çok satılan vrf klimalar arasındadır. Özellikle geniş mekanlarda maksimum performansla çalışarak farklı alanları aynı anda ısıtma soğutma avantajı sağlamaktadır. Maksimum verimliliği, eş zamanlı ısıtma ve soğutma sağlaması, güçlü ve güvenilir tasarımı ile York VRF klima sistemleri, düşük maliyetli klima kullanımı sağlamaktadır.

2017’nin en iyi VRF klima markaları arasından tercihinizi yaparak mekanınızda en iyi performansı sunacak klimayı satın alabilirsiniz. Hem yıllara dayanan hem de ekonomik klimalara sahip olursunuz.

VRF klima kullanım alanları ve size özel maliyetler için satış ekiplerimizi arayabilirsiniz.

Telefon 444 ( 11) 56
Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! 444 11 56