Konum: Hakkımızda

Vrf Klima Yetkili Satış Merkezi – Hakkımızda

biz-kimizVrf klima yetkili satış merkezi olarak klima sektöründe siz değerli müşterilerimize Aralıksız 19 yıldır kaliteli, ilkeli ve eğitimli uzman kadromuzla Türkiye genelinde klima satışı ve servis hizmetleri sunmaktayız.Eğitimli çağrı merkezi personelimizle klima sorunlarınıza telefonla destek ve kullanım hakkında gerekli bilgi paylaşımlarıyla her zaman yanınızdayız

Amacımız siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve profesyonel çözümleri sunmak ve yüzde yüz kaliteli, memnun edici cihazlarla sizleri buluşturmaktır.

Hak Ettiğiniz Üst Düzey Hizmetle Buluşma Noktanız

Hak ettiğiniz üst düzey hizmeti verebilen eğitimli ve sertifikalı teknik servislerimiz, satış öncesi ve sonrası tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz çağrı merkezimiz ve ilkesini "nitelikli hizmet ver-nitelikli unvana sahip ol" olarak benimsemiş idari kadromuzla, huzurlarınızdayız.

Vizyonumuz;

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaya devam etmektir.

Misyonumuz;

Klima sektöründe dürüstlükten ödün vermeden, verdiği sözleri tutan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olmak en temel misyonumuzdur. Sizleri arzu ettiğiniz sağlıklı, nezih ve konforlu ortamlarla buluşturmayı, maliyet ve uygulanabilirlik planlamaları yaparak en kaliteli hizmeti verebilmeyi onur olarak benimsemiş şirketimiz her zaman yanınızda olacaktır.